info volgt
Paracetamol & vit C 10 sachets Healthypharm
Combinatie werkstoffen, Healthypharma€ 5,60
Uitverkocht
Uitverkocht
Gewicht | 1 g |
---|---|
Inhoud | 10 sachets |
Gebruik | Griep (tegen) |
Variety | Paracetamol |
Doelgroep | Volwassenen |
Aandoening | Griep-klachten |
Productomschrijving
Paracetamol/Vitamine C HTP 500/50 mg, poeder voor drank met citroensmaak
Geneesmiddel RVG 29772
Claims
Paracetamol/Vitamine C HTP 500/50 mg bevat twee werkzame stoffen: paracetamol en vitamine C.
Paracetamol behoort tot de pijnstillende en koortsverlagende middelen. Paracetamol remt de aanmaak
van stoffen in het lichaam die pijn en koorts veroorzaken, waardoor u hiervan minder last heeft.
Waarvoor wordt dit middel gebruikt
Paracetamol/Vitamine C HTP 500/50 mg wordt gebruikt bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid.
Niet gebruiken bij
U bent allergisch voor een van de stoffen in dit geneesmiddel.
Let op! Dit is een geneesmiddel!
Lees goed de hele bijsluiter voordat u dit geneesmiddel gaat gebruiken, want er staat belangrijke
informatie voor u in.
Geneesmiddelen verkopen we niet aan personen onder 16 jaar.
Ook geldt er een maximum op de bestelhoeveelheid in verband met gezondheidsschade die kan ontstaan bij teveel inname.
Wil je persoonlijk advies?
Heb je na het lezen van de informatie op deze pagina nog vragen over dit geneesmiddel? Bel dan onze klantenservice en vraag naar één van onze gediplomeerde (assistent-)drogisten op telefoonnummer +31-71-3000012.
Wij zijn bereikbaar op werkdagen van 9:00 tot 16:00 uur. Wij adviseren niet verder te gaan met de bestelling van dit geneesmiddel wanneer je vragen nog onbeantwoord zijn.
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.